דף הבית פורומים מה חדש במערכת? חדש ויעיל!! שלוחת רישום

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שירות לקוחות
    מנהל בפורום

שימו לב בשלוחה זו נעשה שימוש בזיהוי דיבור – עלות השירות על כל 15 שניות 0.04 אגורות

שלוחת רישום מיועדת להכנסת פרטי המשתמש ישירות למשתמשים הטלפוניים והפיכת המשתמש לרשום באופן מידי.

שלוחה זו בנויה כשלוחת שאלון כאשר כל שאלה נכנסת לעמודה נפרדת במשתמשים הטלפוניים – ניתן להכניס פרטים גם לעמודות דינמיות

ע"מ שכל משתמש יכנס בפעם הראשונה וירשום את עצמו במערכת יש להפוך את שלוחת תפריט ראשי לשלוחת רישום

ומשלוחה זו להוציא שלוחה 1 שהיא תהיה התפריט הראשי (תפריט מורחב)

בשלוחת הרישום יש להגדיר שכל מי שכבר רשום (ז"א מלא כבר את השאלון של הרישום) עובר מידית לשלוחה 1 וכן לאחר שסיים להרשם עובר גם כן לשלוחה 1

ניתן לבחור את סוג השאלה ולאיזה עמודה תכנס

יש אפשרות לשנות את הקלטת השמע של השאלה בתחתי העמוד

ע"י הקשה על X ליד שם ההקלטה (לא לעשות שמירה והמשך עריכה אלא:)  וב+ הירוק להוסיף קובץ שמע משלכם – שמירה

ואז שמירה והמשך עריכה

כעת תוכלו להיכנס למשתמשים הטלפוניים ולראות את המשתמשים שנוספו

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • הפורום 'מה חדש במערכת?' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.
לוגו ידע פון

חבקוק הנביא 44 בית שמש

073-2318700

בוא נדבר על הקו שלך

הצהרת והתחייבות מפעילי הקו:​

1

ידוע לי כי הועדה אינה ממליצה לאף חוג /קהילה / חסידות לפתוח קו טלפוני כלל, ואין ב"אי חסימת הקו" כל אישור או גושפנקה לקו זה.

2

אני מתחייב לא להפעיל בקו חדר ועידה, הודעות ממאזינים, חדשות, שירים או בדיחות כלל וכלל.

3

אני מתחייב שלא תהיה אפשרות למאזיני הקו להשאיר הודעות שישמעו לאחר מכן לציבור המאזינים.

4

אני מתחייב שלא לעשות פרסום על הקו בצורה של צלצול לטלפונים [צינתוקים], גם לא למי שביקש, וגם לא ממספר אחר.

5

אני מתחייב שאופי הקו לא יהיה של פנאי תרבות ובילוי.

6

אני מתחייב שלא יהיה לקו מספר נוסף שאינו עומד בתקנון זה.

7

כל הנ"ל בכפוף להוראות הוועדה שינתנו לי.

8

החברה המפעילה רשאית לנתק את השירות בכל עת.

בחר מערכת

קו תוכן

שיגור הודעות

נתב עסקי

קו משפחתי